„Kada je netko zaljubljen, govori besmislice – kao i političari!” – petaši o zaljubljenima

Ljubav je u zraku! Nadomak bijelome Valentinovu i poznatome nadmetanju u iskazivanju  ljubavi, petaši PŠ Vugrovec na pitanje kako prepoznati zaljubljenu osobu odgovaraju iskreno, maštovito i slikovito. Sretno nam svima Valentinovo uz misli učenika 5. C i 5. D razreda!

Kad se ljudi zaljube, rumeni su poput rajčice. (Viktorija Vrban, 5. C)

Zaljubljena osoba je spremna na sve – samo da zadrži svoju ljubav. (Bernard Trempetić, 5. C)

Zaljubljene osobe znaju biti dosadne za poludjeti! (Leon Blažinović, 5. C)

Zaljubljena se osoba neprestano dopisuje sa svojom simpatijom i mumlja kao medvjed. (Mato Vukas, 5. C)