Naš film je najbolji!

Kao što vjerojatno već znate, u ponedjeljak 3. lipnja, naša školska FiF produkcija je otišla na 4. smotru školskih filmskih ostvarenja u Centar za kulturu i obrazovanje u Susedgrad.
Kada smo stigli, ljubazno nas je pozdravio žiri, a zatim su krenule projekcije kratkih filmova. Prikazano je dvadeset filmova i svatko od nas je sa svojim mentorima razgovarao o pogledanome i nakon toga smo mogli glasati na najbolji. Naši su glasovi zbrojeni s glasovima žirija i tada je došao trenutak koji je bio najvažniji – proglašenje pobjednika!
Kao najbolji film je proglašen naš, a kada smo to čuli, glasno smo vrisnuli te smo otišli po nagradu. Žiri nam je srdačno čestitao i rekao da se nada da ćemo i sljedeće godine doći. Bili smo škola s najviše filmova jer smo prijavili tri filma, a nagrađeni je film „Domaća zadaća“.
Sve ovo ne bi bilo moguće bez potpore i truda učiteljica Željane i Marine. Zahvaljujemo im iz svega srca i nadamo se ćemo i iduće godine biti najbolji!

plakat pobjedničkog filma

Film „Domaća zadaća“ možete pogledati u četvrtak 13. lipnja u DVD Kašina u 18h, ali i to već znate! 

Alana Paj, 5. a razred