Sportski spektakl u Kašini

U petak je naša škola održala Dan škole. Na taj dan, 31.5, su se igrale nogometne utakmice između područne škole Vugrovec i matične škole Kašine. Pod budnim okom našeg sudca prof. Trupeljaka, Kašina ove godine nije imala sreće u utakmicama. Svi razredi su izgubili od Vugrovca. Prvo je na rasporedu bila utakmica petih razreda. Vugrovec ja nadmoćno odnio pobjedu s 3:0. Sljedeći dvoboj je bio između šestih razreda (očito). Izgubili su 1:0. Nikada nećete pogoditi tko je sljedeći igrao… Uistinu ste pogodili, to su bili sedmaši. Oni su bili najbliže pobjedi gubitkom na penale. Kasnije su igrali osmaši. Kašina je imala problem zato što većina dobrih igrača nije mogla biti na utakmici, pa smo morali posuditi neke sedmaše. To je bila žestoka borba. U prvom poluvremenu sam čak i ja morao igrati pa znate koliko smo bili očajni. Iako smo imali mene u obrani, Vugrovec nije puno napadao. Imali smo 2 prilike za gol, ali ništa. U drugom poluvremenu me zamijenio David Lambevski. Drugo poluvrijeme je bilo malo više zbrke pred našim golom, ali smo na golu  imali Zvonimira na njemu pa nema problema. I onda je počelo pucanje penala. Prvi penal je pucao Ivan Cuki Cukšver on je taj udarac malo prekalkulirao i otišla je iznad gola. Svi su bili jako milostivi prema Ivanu. Ostali penali su svi bili zabijeni. Pa je rezultat, u penalima , bio 3:2 za Vugrovec. I tako su svi razredi u Kašini sretno izgubili.