Korni u školi

Zadnjeg dana prvoga polugodišta u 6. a bilo je zanimljivo…

Učenici 6. a razreda imali su Sat razrednika na kojem su tema bili kućni ljubimci. Kao što je obećala, tom prigodom njihova razrednica Dijana Požgaj donijela je svoju kornjaču Kornija. Korni je jedna vrlo vesela kornjača, a pomalo je i brža od drugih. Svima nam je bilo jako interesantno što je Korni stalno bježao ispod radijatora. Svi učenici su putem prezentacija prezentirali svoje ljubimce. Slušali smo o psima, mačkama pa čak i ježu i kokošima.

Poslije Sata razrednika nismo željeli da Korni ode. Ispalo je super jer smo imali povijest, a naš profesor Prugovečki isto voli životinje pa je dopustio da Korni odsluša i sat povijesti. Svih 40 minuta se zavukao na toplo i pažljivo slušao. Tako smo proveli dan u društvu zanimljivoga gosta i nadamo se da će nam opet doći.

Jan Kužilek