50. rođendan NK Kašine

I ove godine, tradicionalno, 8. i 9. 6. u Kašini održao se memorijalni turnir ,,Josip Briški”, a organiziran je u čast hrvatskog vojnika i igrača Josipa Briškog koji je poginuo u misiji Hrvatske vojske u Afganistanu 2019 god. Ujedno je obilježeno i 50 godina kluba NK Kašina. Tom prigodom održana je zabava uz živu muziku i revijalne utakmice. U subotu su turnir imali zagići, a poslijepodne se održala utakmica naših juniora i kadeta sa seniorima. U nedjelju je na rasporedu bio turnir limača, dok su za kraj sportskog dijela proslave, naši seniori igrali utakmicu s NK Sesvete. Upriličena je i svečana dodjela medalja i trofeja. Na kraju turnira nagrade limačima i zagićima su uručili Ivan Dokša, dopredsjednik VGČ Sesvete, Marijan Tomurad, član skupštine Dinama i Mario Rac, tener NK Sesvete. Nakon utakmice krenuo je večernji program u šatoru koji se nalazio na betonskom igralištu gdje su svi prisutni uz najbolje domaće bendove zajedno proslavili jubilarni rođendan. NK Kašina veoma je zahvalna bivšem ravnatelju OŠ Vugrovec-Kašina, Ivanu Klaiću, koji je povezao naš klub i NK Slobodu Gornji Bogićevci. Također su zahvalili nekadašnjem župniku naše crkve sv. Petra i Pavla, današnjem rektoru Međubiskupijskog sjemeništa Zagreb, Matiji Pavlakoviću. Nažalost, nije mogao biti na turniru, ali poslao je čestitku prigodom 50.godina od osnutka našeg kluba. Kao što je napisao u svojoj čestitki, obožavatelj je kluba i nakon što se preselio i više nije župnik naše crkve. Možete pronaći cijelu čestitku na Facebooku NK Kašine, a fotografije se također nalaze i na Facebooku i na Instagramu kluba. Čestitamo svim pobjednicima, čak i našim protivnicima!

Lucija Perić i Lucija Đurković

Komentari