Primili smo nagradu za najbolji digitalni list

Otkad smo saznali da je naš Zmajček proglašen najboljim digitalnim listom u Hrvatskoj u kategoriji osnovnih škola od strane Jutarnjeg lista, nestrpljivo smo iščekivali dan kad će nam biti uručeni nagrada i priznanje.

Taj dan je napokon stigao. Danas, 25. listopada 2018. godine u 12 sati u našu školu su stigli predstavnici Jutarnjeg lista među kojima je bila i članica prosudbene komisije, Marijana Sever Tot. 30-ak novinara naše redakcije, na čelu s glavnom urednicom, Nikolinom Antić, voditeljicom Dijanom Požgaj, ravnateljem Vladimirom Vugerom i prof. Budak Lovrić, dočekalo je drage goste. Uručeno nam je priznanje i prekrasno prijenosno računalo marke HP.

Nakon grupnog fotografiranja i razgovora slijedio je prigodni domjenak. Izuzetno smo ponosni i zahvalni Jutarnjem listu, HEP-u i HP-u i ova nagrada nam je veliki poticaj i motivacija da budemo još bolji i da radimo još više i kvalitetnije.

Dijana Požgaj