1000 radosti u našoj školi

Naša škola dugogodišnji je sudionik humanitarne akcije „Za 1000 radosti“. Donosimo zahvalu gospodina Borisa Peterlina učenicima i njihovim roditeljima OŠ Vugrovec-Kašina na sudjelovanju u Caritasovoj humanitarnoj akciji 2018.godine u kojoj smo prikupili čak 1180 kn i to od od prodaje Caritasovih narukvica.

„Hvala Vam za suradnju i uspješnu provedbu akcije „Za 1000 radosti – Pomažemo zajedno“ u OŠ Vugrovec-Kašina. Vjerujemo da će zadovoljstvo učenika i osoblja škole koji su sudjelovali u akciji biti nadmašeno veseljem obitelji kojima će pomoć koju će putem nad/biskupijskih Caritasa primiti usred teških životnih situacija biti znak da u svojim nevoljama nisu ostavljeni sami i ohrabrenje za vedriji pogled u budućnost.
Uz najbolje želje za uspješnu 2019. godinu!“

Boris Peterlin
Hrvatski Caritas