Čita(j)mo naglas!

Baš danas, na Međunarodni dan zagrljaja, zaputile smo se u područni objekt Dječjeg vrtića „Sesvete“ u Vugrovcu da bi učenice trećega razreda pročitale pjesme Mirjane Gaure vrtićancima. Riječ je pjesmama iz zbirki Carstvo sreće i Tajne divljine.
Djevojčice i dječaci iz grupe Vlakići su se razveselili avanturama životinja, a učenice naše škole još jednom su dokazale koliko vole čitati.

knjižničarke u akciji

Nakon čitanja i razgovora o pročitanome, nastala je gužva oko stola jer je svatko htio ugrabiti straničnik. Njih su izradile učenice trećega i četvrtoga razreda PŠ Vugrovec, a ako želite i vi imati svoj, možete po njega doći u knjižnicu.

čekamo vas u knjižnici

Osim ugodnoga druženja s najmlađima koji će uskoro biti učenici i učenice naše škole, bitno je naglasiti da ovakve aktivnosti dodatno populariziraju čitanje.

knjižničarka Ana

Komentari