Maca želi ići u školu

Već i vrapci na grani znaju da djeca vole ići u školu, a pogotovo su to shvatila nakon što mjesecima nisu mogla ići imajući školu na daljinu. I to je u redu i normalno. Ali malo je neobično kad to isto poželi jedna slatka maca… Naime, tjednima se jedna mačka ,,motala” oko ulaza u MŠ Kašina i nekoliko puta je čak uspjela šmugnuti unutra… Mi smo zaključili da je to jedna vrlo neobična životinjica željna znanja.
Iznenađenje na roditeljskom sastanku
Saznali smo da djeca nisu jedina ekipa s kojom se maca želi družiti. Očito su to i roditelji naših učenika…
Krajem rujna u 6.a razredu održavao se roditeljski sastanak. U jednom trenutku sastanka svi su se počeli smijati i učiteljica Dijana Požgaj se zapitala zašto se svi smiju i je li možda što pogriješila. I onda je shvatila da se ne smiju njoj već mački koja je ušla u učionicu i pridružila se sastanku. Lukina mama spustila ju je kroz prozor na livadu, ali je onda mačka ponovo ušla u učionicu kroz prozor… Svi su komentirali zašto ona ne mora nositi masku, a oni moraju i pitali su se je li i njoj izmjerena temperatura.