Straničnici iz Indije i Portugala

Ove smo školske godine sudjelovali u međunarodnom projektu razmjene straničnika – IASL (Digital) Bookmark Exchange Project.
Straničnike u obliku kravate izradili su Mali knjižničari i članovi Literarne skupine „Nomen est omen“. Naši su partneri bili učenici Anandvadi Mangra primary school u Gudžaratu u Indiji i učenici škole AE D. Manuel de Faria e Sousa iz grada Felgueirasa u Portugalu. U Indiju smo ih slali u digitalnom obliku, a u Portugal poštom.

straničnici Malih knjižničara i članova Literarne skupine „Nomen est omen“

Jako su nas razveselili naši partneri iz Portugala zato što su nam poslali paket. U njemu su bili njihovi straničnici, ali i razglednice i brošure o gradu Felgueirasu, olovke i slatkiši. Straničnici iz Portugala su stvarno lijepi i posebni. Na svakom je cipela zato što je taj dio Portugala poznat po tvornicama cipela. Drago nam je što smo sudjelovali u ovom projektu.

Marta Sokač, 3. c