Djed Božićnjak dopedalirao na priredbu u Vugrovcu

Božićna priredba u Vugrovcu održala se 20. prosinca 2018. i započela je Plesom pahuljica dviju učenica drugog razreda, a uslijedila je zanimljiva prezentacija s fotografijama
poznatih okićenih znamenitosti cijeloga svijeta.

Kao i na početku svake priredbe, ravnatelj naše škole održao je prigodan govor pa je uslijedila pjesma Sretan Božić svakome koju su izveli učenici produženog boravka.

Publika je imala priliku osvježiti znanje engleskog jezika pogledavši igrokaz na engleskom jeziku pod nazivom Christmas holidays at granny’s house.

I Nijemci su nas počastili točkom, ali u ovom slučaju se radilo o vokalnoj izvedbi jedne od najljepših božićnih pjesama na njemačkom jeziku Oh Tannenbaum.

Učenici 3. c razreda izveli su igrokaz koji je govorio o božićnim uspomenama.

Zbor naše škole otpjevao je pjesmu Oj djetešce moje drago.

Ritmičku točku zajedno su otplesale učenice 3. d i 7. e razreda, a pjesma na koju su plesali bila je Uncover.

Polaznici dramske skupine šestih razreda odglumili su vrlo dojmljiv igrokaz pod nazivom Intermezzo koji je izazvao burne reakcije.

Uz pratnju violine učenici 4. c otpjevali su pjesmu Dober vam večer.

Na pozornici su se pojavili Anđeli – polaznici dramske družine 4. d.

A za sam kraj ove prekrasne priredbe zbor je otpjevao pjesmu Bijeli Božić. Sve prisutne oduševio je Djed Božićnjak koji je odlučio svratiti na priredbu u Vugrovcu na biciklu.

dav

Nakon priredbe posjetitelji su mogli kupiti razne suvenire i kolače na božićnom sajmu i počastiti se ukusnim kokicama.

Dijana Požgaj