Najljepši dar nakon 4 godine

Naša učiteljica Snježana Fišter dobila je prekrasan dan od svojih učenika i njihovih roditelja. Naime, roditelji su dali izraditi prekrasan plakat zahvale svojoj učiteljici koji ju je dočekao na stupu ispred škole. Zamolili smo učiteljicu Snježanu za komentar.

“Kroz protekle četiri godine zajedničkog rada dobro sam upoznala svoje učenike i njihove roditelje. Znala sam da je to zajednica na koju sam se uvijek mogla osloniti, zajednica koja je uvijek bila spremna i sposobna za suradnju.
Plakati su divna gesta, poklon koji nisam nikada prije dobila, poklon koji se pamti. Ne mislim da sam najbolja učiteljica, ali sam nastojala, poput svih učitelja, pružati učenicima najviše što sam mogla. Ugodno su me iznenadili ovim poklonom. Hvala im na tome”

Snježana Fišter