Želje za početak školske godine

Drage zmajčekice i zmajčeki!

Na pragu smo nove nastavne godine, i sami godinu odrasliji i staloženiji, i dalje spremni saznavati, upijati i reagirati na podražaje iz okoline – naposljetku i učiniti nešto za nju. Tim povodom ću kao bivša glavna urednica (u srcu zauvijek Zmajčekica) – sada gimnazijalka – iskoristiti priliku i poželjeti vam puno inspiracije, volje, mudrosti (isključivo za dobre svrhe!), vještine, produktivnosti, mnogo novih stečenih prijateljstava i lijepih uspomena u školskoj godini 2019./2020. Fokus stavite na sadašnjost i ono što možete promijeniti trenutno: svakim ste danom sve bliže velikoj prekretnici u svojim životima – srednjoj školi. (O tome koliko je ona (bez)opasna moći ćete čitati u Bilješkama jedne gimnazijalke već ove nastavne godine…)

Poštovanim profesoricama i profesorima te ostalim djelatnicima OŠ Vugrovec-Kašina i vama, draga djeco i roditelji, od srca želim uspješnu novu školsku godinu!

vaša bivša učenica i glavna urednica Nikolina Antić

uočljiva akreditacija Zmajčeka