Humanity First donirao pakete našoj školi

Kao što svi znaju, Zagreb je prije pola godine pogodio razorni potres u kojem je stradala i naša škola. Za stradavanje naše škole čula je i udruga HUMANITY FIRST (islamska dobrotvorna zajednica), čiji je predsjednik imam Khan Munawwar Muhammad. Njegova udruga organizirala je akciju u kojoj pomažu djeci koja su stradala u potresu.

dodjela paketa učenicima

Pomogla je i nama tako što je razveselila naše učenike darovnim paketima. Donirali su nam i majice. Naš ravnatelj, Vladimir Vuger preuzeo je pakete u OŠ Ivana Granđe u Soblincu. Iako smo različitih vjera, oni pomažu SVIMA pa tako su pomogli i nama. Često doniraju hranu i ostale potrepštine potrebne za normalan razvoj i život potrebitima. Oni su vjerska udruga te pomažu ljudima diljem svijeta. Rade puno edukativnih aktivnosti s djecom i odraslima. Zahvaljujemo im što su donijeli osmijehe na lica naših učenika.

pokloni svakoga vesele

Malena Hrustić

Komentari