Dabar u našoj školi

Učenici naše škole ove su godine sudjelovali u međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar. Zajedno s nama sudjelovalo je i 595 škola iz svih krajeva naše domovine, a ukupan broj sudionika bio je 36 491!

U ovome su natjecanju učenici podijeljeni u kategorije: Mikrodabar (1. i 2. razredi), Milidabar (3. i 4. razredi), Kilodabar (5. i 6. razredi), Megadabar (7. i 8. razredi) te Gigadabar (učenici srednih škola). Predstavnike su imali u 3 kategorije: Milidabar, Kilodabar i Megadabar.

Učenici su se od početka godine marljivo pripremali i uvježbavali zadatke pod vodstvom učitelja informatike Petre Đođo, Brune Kebera i Valentine Vidović.

Pogledajte koliko su sati sudionici proveli računalno razmišljajući, zaista nevjerojatno!

U kategoriji Milidabar ukupno je sudjelovalo 7 237 učenika, a naši su učenici ostvarili odlične rezultate:

• mjesto: Petar Krešimir Baričević
  • mjesto: Josip Tomašek
  • mjesto: Dorijan Perković
  • mjesto: Vila Maršić
  • mjesto: Leon Lozić, Josip Popović
  • mjesto: Šimun Ramljak, Leon Trempetić
  • mjesto: Lucija Tomakić
  • mjesto: Nika Puklin
  • mjesto: Tea Baričević
  • mjesto: Lucija Jakić, Dorotea Pintar

U kategoriji Kilodabar sudjelovalo je čak 12 592 učenika, od toga su naši učenici zauzeli: