Natikače svuda oko nas

Povredom jednog učenika je došlo do nove mode u našoj školi. Učenik iz 8.a razreda je u ponedjeljak, 29.11. 2021., došao u školu u natikačama. Svi smo mu se smijali i bio nam je smiješan. Odmah dan poslije su mu se priključili njegovi prijatelji, a danas, 3.12. mu se priključio i cijeli 8.b razred. Svima se zapravo svidjela ta ideja i svi su se prije škole dogovorili da će ponijeti svoje šlape, natikače ili kroksice. Učenicima je tako zabavnije i udobnije biti u školi, a i osjećaju se kao doma. Profesori su također oduševljeni, a pogotovo spremačice koje neće imati problema u čišćenju poslije nas. Ovu modu će furati do praznika, a hoće li se moda nastaviti i nakon praznika to ćemo tek u siječnju saznati.

Alana Paj, Dora Soldo