Zaustavite rat u Ukrajini – učenici i učitelji Hrvatske za Ukrajinu

Putem maila i grupa na društvenim mrežama naša profesorica Dijana Požgaj koja je ujedno i profesorica ukrajinskog jezika pokrenula je inicijativu podrške učiteljima i učenicima Ukrajine.

I ovim putem pozivamo sve zainteresirane učitelje i učenike da svojim uratcima nadopune kolekciju radova podrške na Wakelet poveznici u nastavku. Hvala svima koji su dosad sudjelovali i koji će sudjelovati. U suradnji s Ukrajinistikom FFZG-a i prof. Dariyom Pavlešen, pobrinut ćemo se da se svi radovi dostave našim kolegama u Ukrajini, a također možemo osigurati i prijevod materijala na ukrajinski jezik.

POVEZNICA NA KOLEKCIJU:

Kolekcija Zaustavite rat u Ukrajini

(kliknite na kolekciju i možete dodavati sadržaj bez ulogiravanja; dovoljno je upisati nadimak)

Učenici naše škole već su u kolekciju priložili video podrške, a u nastajanju je još jedan koji će biti objavljen krajem tjedna.

U videu su raznim porukama mira sudjelovali učenici naše škole, učitelji i ravnatelj naše škole.

tijekom snimanja, 6. d se počastio ukrajinskim muffinima

Dijana Požgaj