Dan žena ili ravnopravnost svima!

Danas, na Međunarodni dan žena, učenici nižih razreda su odlučili ukrasiti svoje poklone koje su već prije kupili svojim mamama. Došlo ih je desetak i moramo priznati da svi pokloni izgledaju prekrasno.
Većinom su to bili slatkiši, cvijeće i mnoge čestitke. Iako su neki pokloni bili vrlo slični, svaki je bio jedinstven. Jako nam se sviđaju radovi, a pogotovo Malenin način omotavanja cvijeća. Napravila je rupu u kutiji u koju je prije lijepljenja stavila cvijet. Zatim ga je ukrasila s ukrasnim papirom, a cijelu je kutiju zatim omotala narančastim papirom. Jako je lijepo ispalo.

Elena Tašev i Ema Palikuća (6.B)

Sada ćete moći pročitati mišljenja tih učenika i učenica:

Ja sam mami kupila cvijeće i bombonjeru. Zato što je jako cijenim i volim.
Dorotea Sudar, 4. b

Otiđite u našu galeriju i pogledajte kako svi i sve radimo zajedno. Sretan Dan žena!
Ivan Đuran, 4. b

Napisao sam čestitku zato što volim svoju mamu i zato što je Dan žena pa je želim usrećiti.
Josip Denić, 2. a

Zato što i one zaslužuju barem jedan dan za sebe i odmor.
Noa Marić, 2. a

I učenici u Prekvršju napravili su prekrasne likovne uratke sa svojim fotografijama na kojima drže bukete za svoje mame.

Svim ženama Zmajčeki žele da im ovaj njihov dan bude ispunjen radošću i veseljem, a ponajprije ponosom!