Veselimo se Proljeću!

Svi znaju da je najljepše proljeće ono u Novigradu. Upravo zbog te spoznaje veseli nas činjenica da će naša glavna urednica, Nikolina Antić, i ove godine, zajedno sa svojim učiteljicama – Dijanom Požgaj i Renatom Budak Lovrić sudjelovati na smotri stvaralaštva darovitih učenika koji se u sklopu izvannastavnih aktivnosti bave stvaralaštvom u jezično-umjetničkom području i učitelja koji su se istakli radom u jezično-umjetničkom području. S obzirom da je tema ovogodišnje Škole Svjetlo, uvjereni smo da će naše sudionice obraz naše škole definitivno osvijetliti te da će dio tog svjetla ponijeti natrag sa sobom u Kašinu i Vugrovec.

Učiteljica Renata i naša Nina učinit će to kroz literarno stvaralaštvo, dok će učiteljica-voditeljica novinarske skupine to naravno učiniti na radionici Novine na internetu.

Dijana Požgaj