Profesor Ferlin svirao za predsjednicu

Prof. glazbene kulture naše škole, Stanislav Ferlin sudjelovao je na II. međunarodnoj konferenciji povodom Dana darovitih učenika u RH pod nazivom Najbolje svjetske, europske i hrvatske prakse u radu s darovitim učenicima i mladima 21. ožujka 2019. s tamburaškim sastavom Angelus.

profesor Ferlin svira berdu

Konferencija se održala u zgradi INA-e pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović. Predsjednica je tijekom stanke sudionike i darovitu djecu, učenike udruge za darovitost DAR primila u svojem uredu na Pantovčaku.

ugodni razgovori

Među njima bio je i naš profesor Ferlin koji je tom prigodom svirao berdu, a skladbe koje su izveli su Ne dirajte mi ravnicu i Dobro mi došel, prijatel. Iste te skladbe tamburaški sastav izveo je i na svečanom otvaranju same konferencije.

Profesor Ferlin izuzetno je zadovoljan i počašćen što je imao priliku sudjelovati u ovom hvalevrijednom projektu.

Dijana Požgaj