Zmajček na malim ekranima

Nikolina i učiteljica Dijana na snimanju emisije

Mjesec dana nakon snimanja emisije Školski sat, gdje smo naš školski portal predstavljale profesorica i mentorica Dijana Požgaj te ja, glavna urednica Nikolina Antić, 6.6. konačno se emitirala na HRT-u. Niti profesorica, niti ja nismo mogle gledati emitiranje jer smo upravo u to vrijeme bile duboko pod zemljom u Postojnskoj jami gdje niti jedan mobitel nema signala… Ali emisija je odmah podijeljena online. Koliko o radu u novinarskoj skupini, pričale smo i o svojim rezultatima na LiDraNu, kako smo već drugu godinu zaredom dostigli državnu razinu (u kategoriji novinarskih radova). Osim OŠ Vugrovec-Kašine, gostovali su i glavni urednik Modre laste Neven Kepeski te glavna urednica Tabule nove, Petra Sokolić, predstavljajući svoj list koji za teme broja odabire tabue, odakle i sam naziv lista. Osim kao priliku za promicanje svog školskog portala, bilo je to i lijepo iskustvo. Emisiju možete pogledati na sljedećoj poveznici.

Školski časopisi u Školskome satu

Nikolina Antić