Dan Ekoškole

Paralelno s Danom škole, obilježili smo i Dan Ekoškole kratkom priredbom i podizanjem eko zastave. Bilo je jako zabavno i zanimljivo. Na priredbi povodom dana eko škole koja se održala u 14:15 bilo je 5 točaka.
Prvo su naši Planinci otpjevali našu eko himnu.


Nakon toga Leona je pročitala tekst koji govori o našoj Ekoškoli, a napisala ga je prof. Culjak.

Leona čita govor

Naše Ukrajinke su pjevale pjesmu Topolja, što je prema mom mišljenju bilo predivno.


Sweet but psycho otplesale su učenice 3.d razreda uz vodstvo Kristine Patačić i Ema iz 7. razreda.


Waka Waka je pjesma na koju su djeca iz Caritasa plesala na i bili su jako slatki. Njihove akrobacije razgalile su sve prisutne.
Posilje toga su naši učenici ekolozi pročitali par ekoloških poruka noseći zastavu. Poslije toga bilo je dizanje eko zastave, budući da je naša škola ove godine zlatna. Svi su pljeskali i bili ponosni na našu školu i učenike koji su ovako dobro uvježbali svoje točke.

Lana Jurišić

 

Komentari