Fantastični filmaši osvojili vrijednu nagradu

Naši školski genijalci filmaši opet su nas iznenadili. Kao što već znate, naša škola se prijavila na natječaj u kojem HEP donira 100 računala koje će raspodijeliti školama pobjednicima. Povodom tog natječaja, filmska grupa naše škole je snimila zanimljiv video uradak koji možete pogledati u prijašnjem članku koji smo objavili. Prije nekoliko dana dobili smo obavijest da smo mi jedna od škola koje su osvojile vrijednu donaciju. Jako smo zahvalni što smo pobijedili.

filmaši sa svojom mentoricom Marinom Sertić

Još uvijek ne znamo kada ćemo dobiti nagradu, no doći će ona uskoro. Zahvaljujemo HEP-u što smo baš mi izabrani. Filmaši su se jako potrudili i uložili jako puno vremena i truda  tako da nam je jako drago što će i oni, a i cijela naša škola biti nagrađena za taj trud. Naime osvojilo ih je to što je video bio kreativan i motivirajući. Još jednom veliko hvala HEP-u što će nam pomoći da sada još lakše radimo na računalima. Čestitke našim filmašima i njihovoj mentorici, Marini Sertić.

Ema Palikuća

Komentari