Najmlađi matematičarski asovi u akciji

U ponedjeljak 27. siječnja 2020. najbolji matematičari četvrtih razreda naše škole pozvani su na Školsko matematičko natjecanje u OŠ Sesvete.
U 8,30 h ja, Jakov Stjepanović, Dora Lisak, Filip Gregoranić, Mihael Sedinić i Ivona Fluka krenuli smo s našom mentoricom S.Prusec-Kovačić u Sesvete. Bili smo jako uzbuđeni i željeli smo da natjecanje što prije počne. Prvo smo pogledali kratak umjetnički program, a oko 10 h ušli smo u učionicu. U učionici je svako dobio svoje mjesto, radni materijal i po jednu čokoladicu. Pisali smo dva sata, netko je završio i prije. Nakon završetka išli smo na užinu u blagavaonu. Pojeli smo pizzu i pričali o zadatcima. Učiteljica Snježana svima nam je zahvalila što smo sudjelovali na natjecanju te smo s nestrpljenjem čekali rezultate. Ponosni smo što smo sudjelovali na matematičkom natjecanju koje se ove godine prvi puta organizira i za učenike četvrtih razreda.

Jakov Markotić, 4.c