I naši učitelji imaju svoj dan

Svake godine obilježavamo razne dane. Očevi i majke imaju svoje dane, Božić i Uskrs svoje. Slavimo rođendane i imendane, te još mnogo toga. Svatko na ovome svijetu ima svoj dan, pa tako i naši učitelji. Mislim da se ovdje mogu slobodnije izraziti. Danas, 5. listopada je Dan učitelja. Dan naših prekrasnih prijatelja koji nam promijene djetinjstvo i spremaju nas za život. Uvijek su nam desna ruka, pa makar i predavali predmet koji ne podnosimo. Puni strpljenja i ljubavi, uvijek su nam potpora. Naravno i oni imaju loših dana jer su samo ljudi. Ovim putem želim čestitati svim prekrasnim ljudima i kao što sam već rekla, našim prijateljima, njihov dan. Nadam se da su ga prekrasno proveli u školama i radnim mjestima sa svojim učenicima, ili možda bez njih u mislima. Želim Vam poručiti koliko mijenjate moj i živote druge djece. U ovih 8 godina upoznala sam puno vas, i upoznat ću još mnogo divnih učitelja. O svima sam stekla mišljenje, a ni jedno nije loše. Naravno da se netko nekome manje sviđa, ali nikako ne na negativan način. Od svakoga sam nešto naučila, učim i učit ću dok sam živa. Hrpi djece ste motivacija da upravo postanu ono što ste VI! Učitelji! Prekrasna riječ koju je još ljepše izgovoriti na vašem mjestu. Tko zna… možda i mene život odvede tamo gdje je i vas. Još jednom, nastavite raditi ono što radite jer vjerujte mi, odlični ste u tome! Jedna velika petica za VAS!!

Magdalena Denić