Naš gospodin Fin

Završio je edukativni projekt Učim s gospodinom Finom Večernjega lista na koji su se mogli prijaviti učenici i mentor, te osvojiti veliku nagradu za njihovu školu. Projekt je započeo još u listopadu kada su učenici odgledali 4 velika modula kako bi stekli znanje o svijetu financija, ali kako bi učenici osvojili vrijednu nagradu morali su odraditi kreativan zadatak. U tom zadatku trebaju napraviti film gdje će oživiti gospodina Fina. On je inače virtualni financijski pomoćnik. Učenici 7. a razreda u Kašini tijekom zadnjih nekoliko mjeseci na Satima razrednika zajedno sa svojom razrednicom Dijanom Požgaj bavili su se financijskom pismenošću kroz četiri modula na kojima su usvojili znanje potrebno za izradu kreativnog zadatka, a još važnije usvojili su znanja koja će im uistinu biti korisna u životu.

U nastavku možete pogledati film o gospodinu Finu. 7. a zamislio je da je on profesor engleskoga jezika.

Lana Đurković