Filmska večer u Kašini

DVD Kašina je domaćin prve filmske večeri koja se održala 13. lipnja. Na ulazu je svatko dobio ulaznicu za koju je dao prilog budući da se skupljao novac za novi fotoaparat. Naša FiF produkcija je nagrađena, kao što već znate, za najbolji film na 4. smotri školskih filmskih ostvarenja u Susedgradu.

tvorci filma

Imali smo priliku pogledati njihov film „Domaća zadaća“, ali i neke druge trejlere koji su nastali tijekom školske godine u sklopu nastave Engleski jezik i Informatika. Na kraju je bio kratki Kahoot! kviz pomoću kojega je provjereno znanje o filmu. Prva tri najbolja natjecatelja su i nagrađena!

Bilo je zabavno, napeto i poučno te se nadam da ovo nije posljednja filmska večer.
Budući da su ljetni praznici počeli, a po okupljenima toga dana se dalo zaključiti da je sedma umjetnosti mnogima zanimljiva, u nastavku je nekoliko preporuka kako skratiti duge ljetne dane:

Flipped (2010.)

The Kings of Summer (2013.)

Belle et Sébastien (2013.)

Billy Elliot (2000.)

Song of the Sea (2014.)