Čarobni Orašar pred očima četvrtaša

Moj 4. d i svi učenici četvrtih razreda naše škole posjetili su kazalište Trešnja, 12. prosinca 2019. kako bismo pogledali predstavu „Orašar”. Ove godine Orašar je jako popularan i cijeli grad je okićen likovima iz ovoga poznatog baleta. Mi nismo gledali balet, nego dramsku predstavu.

Predstava je počela time da je lik ujaka iz predstave kasnio. Kada je došao, donio je sa sobom lutka Orašara. Svi su ga ispitivali tko je Orašar. On im je odgovorio da je Orašar lutak koji je začaran kletvom zle kraljice Mišice. Onda ih je odveo u svoj laboratorij pa smo vidjeli cijelu priču koju su nam ispričale lutke. Predstava je bila zabavna i puna iznenađenja. Svima se svidjela. Nakon odgledane predstave, svi smo se vratili u školu.

Lucija Rožić, 4. d