Posjet detektivu Sovi u Vukovom dolu

PŠ Planina Donja sa svojim učiteljicama i vjeroučiteljicom posjetila je Vukov dol u Planini Gornjoj gdje ih je dočekao domaćin detektiv Sova sa zanimljivim pričama, igrama i gošćom Anjom iz redova Čistećih medvjedića!
učenici s diplomama

Ovo prekrasno druženje završeno je predstavom koju su velikim dijelom osmislili učenici na temu ekologije, a izveli su ju u kazalištu na početku mlinova.

učenici kod mlina
  Komentari učenika bili su: ,,Ovo je bolje od pravog izleta”(pravi znači da se plaća i vozi busom). Nevoljko su krenuli kući  jer igara nikada dosta.
Kristina Sajković