Znanje je svjetlost

Udruga Humanity First Hrvatska je i ove godine razveselila naše učenike svojim poklonima, odnosno školskim priborom, školskim torbama i majicama u sklopu globalne inicijative Knowledge for life. Naziv podprojekta u Hrvatskoj je Znanje je svjetlost čiji je cilj da djeca dobiju potreban školski pribor.

Paketi školskoga predmeta sadrže 25 različitih predmeta. Na isti datum kao i prošle godine, 13. 9. 2022 predsjednik udruge,  Khan Munawwara Muhammad je posjetio MŠ Kašinu gdje je osmero đaka naše škole dobilo školski pribor te im je na taj način uljepšao početak školske godine. Ali naša škola nije jedina. Neke od škola koje su također posjetili i obradovali su OŠ Horvati, MŠ Soblinec, OŠ Brezovica, Caritas Brezovica, OŠ Svetu Klaru, Dom u Leskovcu, gdje je 160 učenika dobilo pakete Humynity Firsta. Zahvaljujemo na ovoj prekrasnoj inicijativi. Drago nam je da su i naši učenici dali svoj mali doprinos, budući da smo na kraju prošle školske godine skupljali predmete za paket. Veselimo se i budućoj suradnji.

Dorotea Sudar

Komentari