Kašinski osmaši u Školskome satu

Učenici 8. a razreda svaki mjesec odrade mjesečni projekt iz hrvatskog jezika. Jedan od projekata bio je Moj Youtube projekt.  Projekt je osmislila učiteljica hrvatskoga jezika Dijana Požgaj. Učenici su mogli birati hoće li nacrtati svoj život i ispričati priču uz crtež ili će igrati omiljenu video igricu komentirajući ju. Učenici se radili ono što vole i što im je blisko te su o onome što rade trebali ispričati zanimljivu priču. O spomenutom projektu pisali smo u našem Zmajčeku ( Moj Youtube projekt ). Članak o projektu pročitao je i novinar HRT-a, gospodin Ervin Bajuk te je odlučio posjetiti našu školu kako bi više saznao o našem projektu.

Snimao nas je na satu hrvatskoga jezika, a mi smo pričali o našem projektu. Nismo imali tremu pred kamerama i bilo nam je drago da možemo podijeliti svoju priču. Rezultat ovog posjeta je prilog koji možete pogledati u nastavku. Prilog o našoj školi prikazan je 16. siječnja 2019. na HRT 2 u emisiji Školski sat. Zahvaljujemo gospodinu Bajuku na ovom zanimljivom prilogu.

Učenici koji su sudjelovali: Martin Saraga, Tin Pavlović, Lana Puškarić i Marko Vuger