Prvo posao, a onda zadovoljstvo!

Blagdanske aktivnosti sedmaša

Polako i sigurno približavao se kraj prvog obrazovnog razdoblja, s nestrpljenjem smo iščekivali blagdane, a dok smo čekali, odlučili smo iskoristiti priliku i posjetiti zagrebački Advent i Školsku knjigu.

Što rade urednik, lektor, grafički dizajner ili ilustrator?

Znate li što točno rade urednik, lektor, grafički dizajner ili ilustrator? Ni mi nismo znali, ali smo naučili posjetom izdavačkoj kući Školska knjiga gdje nas je njihovo ljubazno osoblje upoznalo s najnovijim dostignućima u svijetu izdavaštva. Čitanje postaje zanimljivije jer su najnovija izdanja Školske knjige popraćena i različitim 3D multimedijskim sadržajima, koje smo imali priliku vidjeti i isprobati. Oduševili smo se! Tko zna, možda najpopularniji svjetski hitovi Istraživači i Put svile dospiju ove godine i pod naše borove.

Na najljepšem adventskom sajmu u Europi

Potom smo, slijedeći svoje pravilo „Prvo posao pa onda zadovoljstvo“, krenuli u istraživanje bogate ponude zagrebačkog Adventa, koji već treću godinu zaredom osvaja laskavu titulu najljepše blagdanske destinacije u ovom dijelu Europe. Složili smo se da je titulu osvojio s razlogom dok smo obilazili štandove zagrebačkih obrtnika, Božićnu bajku, slikoviti Stross…
Svima bismo preporučili da  pronađu vremena za posjet zagrebačkom Adventu i dožive njegovu čaroliju kao što smo i mi.

Sretne i blagoslovljene blagdane žele vam učenici 7.a i 7.b razreda sa svojim razrednicama!

Petra Puzak, 7.a