Predstavljanje Erasmus+ projekta u emisiji Uvijek prvi

U emisiji Reci nešto – Uvijek prvi emitiranoj 14. 6. na prvom programu Hrvatskoga radija predstavili smo naš Erasmus + projekt Get updated with CALL.

novinarka Sandra Maričić s našim učenicama u Kašini

Zmajček i naša škola već godinama privlače puno dobre pažnje, a za kraj ove školske godine nam je došla i Sandra Maričić, novinarka HRT-a. Čula je o našom projektu i sudjelovanju u eTwinning projektu Dig IT, kao i putovanju u Tursku. Prvo je stala u Područnoj školi Vugrovec, gdje je popričala s tamošnjim učenicima koji su sudjelovali u projektu. Poslije je došla i kod nas u Kašinu, pa je pričala i s nama. Pitala nas je o projektu i digitalnim alatima koje smo koristili u ovoj godini. Zatim smo razgovarali o radijskoj emisiji koju smo snimili o putovanju u Tursku, zvanu „Turski mozaik“ kao i o emisiji koja je nastala tijekom projekta, „I refuse“. Par nas je ostalo na kraju, pa smo pričali o iskustvu s turskim učenicima i našem tjednu u Turskoj. Svi smo čekali puna tri duga dana da bismo čuli finalni produkt! Konačno, u srijedu 14.6. negdje oko 21:15, na prvom programu Hrvatskom radija u emisiji „Reci nešto“ pojavila se i naša škola. Vi uvijek možete poslušati emisiju na Slušaonici Hrvatskog radija, a mi vam svakako preporučamo da to i napravite! Ili ju možete poslušati na poveznici na dnu članka.

UVIJEK PRVI – ERASMUS + PROJEKT OŠ VUGROVEC-KAŠINA

Gabi Pavlović

Komentari