Pismo podrške iz Petrinje našim učenicima

Naša učiteljica Tamara Jovanović podijelila je s nama pismo svoje kolegice učiteljice iz Petrinje i njezinih učenika. Hvala im na prekrasnom pismu! Podrška nam puno znači!

Dragi prijatelji,

Učenici smo 4. c razreda OŠ Mato Lovrak Petrinja – PŠ Češko selo. Pišemo vam iz topline naših domova jer kao i vi ne idemo u školu. Čudna bolest se pojavila, kako u svijetu tako i kod nas te nas sve zatvorila u kuće. Uz bolest vas je zadesio i potres. Potres je uplašio sve a neke od vas ostavio bez domova. Pišemo vam da budete hrabri i strpljivi. U ovim trenucima želimo vam puno zdravlja i sreće. „Kakva god nesreća bila svatko ima prijatelja mila. „Nakon kiše uvijek dođe sunce.” – stare su mudre poslovice.
Čuli smo da su i vaše škole dosta oštećne ovim potresom. Žao nam je zbog toga jer škola je naš drugi dom. Cijeli naš razred je uz vas. Želimo vam reći da ostanete jaki. Znate li da ste vi jedan veliki cvijet? Mi želimo biti vaše latice podrške. Cijeli naš razred podržava vas u ovim trenucima. Javite nam slobodno što vam treba.

Tople pozdrave primite od učenika i učiteljice 4.c razreda!